Haberler

Üsküdar’da Kredisiz ve Taksitle Ev Almak!

İstanbul’un Üsküdar ilçesinden ev almak gibi bir hayaliniz varsa, bu durumu bankalara başvurup yüksek faiz ödemek yerine, İktisatEvim fırsatlarından yararlanıp ev sahibi olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz dayanışma mantığındaki alternatiflerimiz ile faizsiz tasarruf sistemlerimizden yararlanabilirsiniz. Üç farklı sisteme sahip olan faizsiz tasarruf dayanışma sistemler, kısa süre içerisinde bireylerin ev hayaline kavuşmalarını sağlar. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere sunduğumuz hizmetler alıcıların haklarını garanti altına alıyor ve garantili hizmet sunuyoruz.

Bankalara yüksek faiz ödeyip kredi çekmek yerine kendi evinize İktisatEvim ofislerine başvurup gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz olanaklar sayesinde kredisiz ev almak gibi bir şansa sahip olursunuz. Üsküdar’da kredisiz ev almak için faizsiz tasarruf ve dayanışma imkânlarımızdan yararlanın. Sistemlerimizden yararlanmak için en az 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekir. Ayrıca sizlere sunduğumuz üç sistemli ev satış yöntemlerinden birini seçmeniz gerekir. Sistemde kullanılabilen üç farklı sistem içerisinde;

  • Kurasız sistem
  • Sıra tespitli sistem
  • Esnek ödemeli sistem yer alır.

Tercihinize göre sistemde yer alan şartlar, sizlerin istekleri doğrultusunda değişebilir. Ödemelerinizin zamanında yapılmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda bu ödemeleri dondurma hakkınız mevcuttur.

Taksit ile Ev Alırken Yapılması Gerekenler?

Üsküdar’da taksitle ev almak için bankalardan kredi çekmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Faizsiz tasarruf firmalarının sunmuş olduğu 3 farklı ödeme sistemlerinin sunduğu avantajlar sayesinde evlerinizin taksitlerini kira yöntemi gibi ödeme imkânı mevcuttur.

Sizlere sunulan bazı avantajları aşağıda sıraladık;

  • Ara ödeme istenmez,
  • Faiz uygulama işlemleri yapılmaz,
  • Taksit tutarları sizlerin ekonomisine göre belirlenir,
  • Ödeme zorluğunda ödemelerin dondurma işlemleri yapılır.

Kura tespitli ve esnek ödeme alternatiflerinden birini seçerek hayalini kurduğunuz evinizin taksitlerini, kendi belirlediğiniz günlerde istediğiniz fiyatlar ile ödeyip ev sahibi olmak artık kolay.

Hayalini kurduğunuz eve sahip olabilmek için bankalara müracaat etmenize ve yüksek faizler ödemenize artık gerek yok. İktisatEvim firmasına başvurup, 18 yaşını tamamlamış kişilere kurasız sisteme dâhil olma imkânı tanınmıştır. Sizler için ürettiğimiz alternatifler arasında kura tespitli ve esnek ödeme sistemleri yer alır.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu