Tanıtım

Alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Alışverişe mutlaka yalnız çııkın, çünkü size gerektiğinden fazla karışabilirler..

Birincisi en önemli mağazalarınızı seçin.. Orada çalışan en size yakın tarzda danışmanı seçin..

Danışmanları mutlaka test edin.. Her hangi kötü bir kıyafeti giyin ve nasıl duruyor diye sorabilir ve onu test edebilirsiniz.

Kendinize güvenin.. Başkasına güvenirseniz evde mutlu olabilirsiniz.

Doğru zamanda doğru yerde ve sizin sevdiğiniz kıyafetle olmak istiyorsanız alacağınız eşya yada kıyafete mutlaka kendiniz karar verin.

Kaliteli ve ucuz giyinmenin yolu nedir?

Annem yıllar evvel bana “ben ucuz giyinemeyecek kadar zengin değilim” derdi.. Dolabınızda bir tarz yaratmak ve ekonomik olmak istiyorsanız kenbdi klasiklerinizi belirlemeniz gerekir.. Hayatınız boyunca giyebileceğiniz eşyalara para yatırabilirsiniz. Bir mont, bir kot, bir ayakkabı.. Onların en kalitelisini almaya çalışın çünkü onu yıllarca kullanacaksınız.. Benim annemin kıyafetlerini ben giyiyorum şuan ve hepsi taş gibiler..

Doğru zamanda en uygun fiyata aldığınız klasiklerinizi yıllarca giyebileceğinizi unutmayın..

Kaliteli markaların kampanyalarını takip edebilirsiniz, outlet mağazalarından ürün alabilirsiniz. Ama giyimde ucuza kaçmayın. Çok daha zararlı çıkarsınız.

Modaya uymalımıyız?

Modaya herkes uyumaz, topuklu ayakkabı modası varsa her yerde topuklu ayakkabı giyemezsiniz. İstanbul çukurlarla dolu..Moda’ya siz değil moda size uyacak.. Trend olan renkleri, çantaları, ayakkabıları kendi giyim tarzınız ile ne kadar birleştirebiliyorsanız o kadar modaya uyuyorsunuz demektir..

Moda size yol gösterir, yol öğretmez.

Nerede ne giymeliyiz?

Yaşınızdan büyük yada küçük giyinmeyin.. burada en önemli husus budur, düğünde kot, dışarıda kokteyl kıyafeti giymeyin. Rahat bir yere gidiyorsunuz kot yada eşofman altı giyebilirsiniz, Önemli bir davet’e ise harika bir kokteyl elbisesi giymeniz yararınız olur. Eğer cici bir kız iseniz cici giyinin.. İçinizi dışınıza yansıtırsanız çok daha zarif görünürsünüz.

Takı olarak pırlanta ve altın özel davetlerde daha ön planla olacaktır.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu

This will close in 6 seconds