Tanıtım

İnan Tesbih’den Üniversitelere Özel İndirim

Elektronik ticaret ortamında tesbih modelleri ve tesbih fiyatlarıyla en iddialı tesbih satış sitelerinden biri olan inan tesbih üniversite öğrencilerinide unutma geleneksel mağaza üzerinden tüm satışlarda indirim sunan inan tesbih böylelikle her kesime hitap etmeye çalışıyor. Tesbih kullanımının halk arasında gittikçe yaygınlaştığını söyleyen İnan Tesbih dijital pazarlama sorumlusu Hasan Çağrı Güngör, artık gençten yaşlıya herkesin tesbih kullandığını belirtiyor.

En Çok Satılan Kehribar ve Oltu Taşı Tesbihler

Gençler en çok kehribar tesbih modelleri ve oltu taşı tesbihlere ilgi gösteriyor. Kehribar tesbih çeşitleri arasında ise parça kehribarlar ve damla kehribar tesbihler en çok ilgi görenler. Tesbih kültürünün yaygınlaşması ve internet üzerinden yapılan satışların artması da markalaşma yolunda giden firmaların sayısını arttırdı. İnan Tesbih de markalaşma konusunda en çok yol katetmiş firmalardan birisi. Tüm sosyal medya mecralarında aktif çalışmalar yapan firma böylelikle her kesime yönelmek istiyor.

tesbih

Anadolu’dan Talep Yüksek

Anadolu illerinden taleplerin yüksek olduğunu söyleyen firma yetkilileri bunu anadolu illerinde tesbih çeşileri konusunda sıkıntı olmasına ve tesbih fiyatlarının çok yüksek olmasına bağlıyor. Ödeme ve kargo kolaylıkları sağlayarak hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerine tesbihlerini göndermek isteyen firma böylece müşteri sadakatını de arttırmaya çalışıyor. Özellikle kapıda ödeme sistemiyle yapılan satışların birinci sırada olduğunu a belirtiyorlar. Ayrıntılı bilgi için www.inantesbih.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu