Tanıtım

Gainer Ürünlerinin Faydaları

Kilo almada ve kas gelişiminde önemli rol oynayan besin takviye ürünlerinin başında gelen Elite Labs Gainer, içeriğinde bulunan zengin protein ve karbonhidrat kaynakları ile hayallerinizdeki görünüme sahip olmanız yardımcı olur. Etkisi kısa sürede kendisini gösteren ve kilo almakta zorlananların, hacim kazanmak isteyenlerin baş ucunda bulundurması gereken ürünlerdendir. Elite Labs Gainer, sadece kilo ve hacme yönelik değil, kas gelişimi yönünden de size fazlasıyla yardımcı olabilecek bir üründür. tek bir servis üzerinde incelediğimizde 60 gram kompleks protein sunduğu ve her bir serviste 300 gram civarında karbonhidrat, yüksek kalitede 5000 mg BCAA içerir. 18 çeşit vitamin ve mineralle desteklenen, günlük alınması gereken tüm vitamin ve minerallerin alınmasına yardımcı olan mucizevi etkisi klinik olarak ispatlanmış bir üründür. Çok düşük yağ oranları ve düşük şeker miktarları ile dikkat çeken Elite Labs Gainer, sindirime de yardımcı olur.

Gainer ürünleri arasında önemli bir yer tutan, tüm dünyada tercih edilen ürünlerden birisi de Dymatize Super Mass Gainer’dır. Son yıllarda oldukça formda olan kompleks karbonhidrat içeren Mass ürünleri arasında yer alan Dymatize Super Mass Gainer, kilo veya hacim kazanmak isteyen ve antrenman yapanların ek kalori almalarına da yardımcı olur. Tek bir servisinde 1300 kalori içeren, zenginleştirilmiş 254 gram karbonhidrat ve 52 gram proteine sahip Dymatize Super Mass Gainer fiyatı düşünüldüğü kadar pahalı değildir. Fakat aylık kullanım maliyeti konusunda net bir rakam vermek yanlış olur. Çünkü kullanıcıların tümü aynı miktarda ve dozajda kullanmamaktadır. Günlük alınması gereken ölçek miktarı, vücut ölçüleriniz, ideal kilonuz ve yaptığınız antrenman sıklığına ve yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir. Vücut için gerekli olan protein ve karbonhidratların sistematik ve düzenli şekilde alınması sonucu, hayallerinizi kurduğunuz estetik görünüme sahip olabilirsiniz.

Dymatize Super Mass Gainer, hacim kazanmaya çalışan sporcuların ek kalori almalarına da yardımcı olmaktadır. Ayrıca içeriğindeki besin maddeleri ile vücudun büyüme hormonu salgılamasına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine de katkı sağlar. Bu ürünlere internet üzerinden sipariş ederek sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu