Fikir360 İzmir Web Tasarım Firması

0
3342

Fikir360 İzmir Web Tasarım Firması

Tasarım bir yetenek işidir. Bu evrensel kabul görmüş bir bilgidir günümüzde. Bir de bu yeteneği güzel bir eğitimle geliştirmek sanırım bir insanın başına gelebilecek en güzel şey olsa gerek.

Bugün size yaratıcı ve modern tasarım anlayışı yeteneğine sahip olan ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Fikir360 kurucularından Burhan ŞEVİK‘i tanıtmak istiyorum.

Burhan ŞEVİK görsel tasarım ve resim konularında oldukça yetenekli bir tasarımcıdır. Üniversiteden mezun olduktan sonra İzmir’de bir web tasarım ajansında tasarımcı olarak işe başlamıştır. İzmir Web Tasarım ile burada tanışmıştır. Tasarım yeteneği başarılı bir şekilde web sitelerine yansıtan Burhan kısa sürede İzmir’in en iyi web tasarım firmalarından birine transfer olmuştur. Yaklaşık 10 yıl boyunca İzmir’in gözde ajanslarında başarılı projeler geliştirdikten sonra kendi ajansını, Fikir360’ı kurmuştur.

Birçok firmanın kurumsal kimlik, logo, web tasarımlarında onun izleri vardır. Kendi firmasını kurduktan sonra da İstanbul ve İzmir’li birçok ajans tasarım ihtiyacını Burhan ŞEVİK’e yaptırtmak istemekte ve çözüm ortağı olarak çalışmaktadırlar.

Dünyadaki tasarımcıların ortak buluşma platformu olan Behance.net‘te, İzmir’de tasarım alanında ödül alan ilk ve tek tasarımcıdır.

Web Tasarım İzmir de kurumsal, profesyonel ve yaratıcı özgün tasarım ihtiyacınız var ise doğru kişi Burhan ŞEVİK doğru adres Fikir360 tır. Tasarımlarını güncel tekoloji ve tasarım anlayışına uygun tasarlayan Burhan aynı zamanda SEO ile uyumlu çalışabilecek, mobil uyumlu, responsive tasarımları da arama motoru optimizasyonu kriterlerini düşünerek yaratmaktadır.

Kısacası Fikir360 ve Burhan ŞEVİK; izmir de web tasarım referansları herşeyi anlatıyor. Yapılan projelere göz atmakta fayda vardır diye düşünüyoruz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet