Gazi Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri 2017

22
4818

Gazi Üniversitesi 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı yaz okulu ücretleri açıklandı. Gazi Üniversitesi yaz okuluna kendi öğrencileri, yabancı uyruklu öğrenciler ve diğer üniversitelerden öğrenciler başvuru yapabilecek.

Her üç öğrenci grubu için kredi başı yaz okulu ücretleri farklıdır. Bunun yanında fakülteler arası kredi ücreti de farklılık göstermektedir. Örneğin Eczacılık Fakültesinde 1 kredilik ders ücreti 41 TL iken İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde 25 TL’dir.

Yabancı uyruklu öğrenciler ilan edilen ders ücretlerinin 3 katını ödeyecektir. Farklı üniversitelerden yaz okulu alan öğrenciler ise 5 katını ödeyecektir. Gazi Üniversitesi yaz okulu ücretleri listesi aşağıdaki gibidir;


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

22 YORUMLAR

 1. Yaz okulu öğrenim ücretleri, kesin kayıt ve danışman onaylarının yapılacağı 6-7 Temmuz 2017 tarihinde yatırılacaktır.

 2. Sezen hanım yaz okulu sürecinde uzaktan eğitim dersleri açılmaz. Kaçıncı sınıf olduğunuzu bilmiyorum. Eğer son sınıf değilseniz üstten ders alabiliyorsunuz yaz okulunda. Böyle telafi edebilirsiniz, tarih dersini de yıl içinde alırsınız.

 3. Sezen hanım merhaba. Ne demek istediğinizi tam anlamadım açıkçası. Biraz daha açar mısınız?

 4. merhaba bir sorum olacaktır. Tarih: Atatürk ilkeleri ve ınkılap tarihleri dersi almak istiyorum ama “ders içerikler” web sayfasında baktım tarih dersi yok. bu durumda ne yapabilirim ?

 5. merhaba ben sağlık bilimleri fakültesine bir türlü ulaşamıyorum arıyorum kimse açmıyor ders içeriklerini nerden bulabilirim ?

 6. Merhaba üniversitenizden bi ders almak istiyorum ama derslere katılım gösteremicgm sadece sınavlara girip dersi vermek istesem olur mu?

 7. Gizem hanım merhaba, 2.sınıf 1.dönemde kesinlikle almanız gereken seçmeli dersler var. Maalesef bunu 2.dönemden ders alarak eşitleyemezsiniz. Mezuniyetinizde sorun yaşarsınız.

  Eğer bu durum çok önemliyse bölüm başkanınıza danışabilirsiniz. Farklı çözümler üretebilir belki. Başarılar dilerim.

 8. iyi günler bişey sorabilirmiyim 2.sınıf 1.dönem seçmeli ders hakkımı açılmadığı için 2.sınıf 2.dönemden yana kullanabiliyor muyum iibf deyim bu arada

 9. Ücretlendirme dediğiniz gibi olacak maalesef. İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü hangi fakülteye bağlıysa lütfen günlük o fakültenin web sayfasını takip edin. Şuan yaz okulunda açılacak dersler belli değil.

 10. ben baska okuldan başvuru yapicam ama benim ucretlendirilmem 188 lira mi olucak bir bilgi alabilir miyim bu konu hakkinda eger bilginiz varsa. İngiliz dili ve edebiyati bolumum

 11. Burcu hanım merhaba. Fakülte web sitesini kontrol ediniz. En sağlıklı bilgiye oradan ulaşırsınız.

 12. Fakülte web sayfasında açılması planlanan dersler var şuan. Açılacak dersler kesin değil bu yüzden fakülte web sayfasını günlük takip etmenizi öneririm.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim