Hp 35A CB435A Muadil Tonerle Yazıcınızı Koruyu

0
3098

Birçok baskı hizmeti sunan kişilerden işittiğimiz şudur: “Aldığımız tonerler ilk baskının ardından doğru ve net bir baskı vermiyor. Üstelik ilk kullandığımız tonerden daha az sayıda baskı veriyor. Makinemize zarar getiriyor. Bunların nedeni nedir?” Aslında pek çoğumuz bunların neden kaynaklandığının farkındayız. Yine de duymak istiyoruz. Bizde söyleyelim! Eğer kaliteli toner kullanmazsanız, kopyalarından çok fazla zarar görürsünüz. Belki kopyalarına ödediğiniz paralar daha azdır ama, vermiş olduğu baskı adedi ve kalitesi, zarar etmenize neden oluyor. Buda daha iyisine verilecek paranın daha karlı olmasını sağlıyor.

Ne yapmalısınız?
Baskı hizmeti sunan firmalara tavsiyemiz, Hp marka tarayıcınız için ithal edilen ve orijinaliyle muadil olan tonerleri kullanmanızdır. Yani Hp 35A CB435A muadil tonerle, verimliliği yakalayabilirsiniz. Tamamen orijinaliyle eş değer niteliğe sahip olan bu toner, cihazla uyumlu çalışacağı için cihaza da zarar vermez. Performansının düşmeden çalışmasına imkan tanır. Ama ikinci bir dolum yapılmış veya orijinaliyle aynı olmayan tonerler, performansa ve cihaza zarar verir. Kimse cihazının zarar görmesini ve bozulmasını istemez. Bu büyük bir maliyet demektir. Bunun olmaması için toner alımlarında ithal ve muadil tonerleri tercih etmek gerekir.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak üretilen tonerler, doğru muhafaza koşullarında depolanmalıdır. Bunun için işin uzmanından toner almak gerekir. Eğer nem ve ışık alan yerlerde tonerler muhafaza edilirle, içerisinde ki malzeme bozulabilir. Tonersepeti.com.tr bu konuda güvenebileceğiniz bir markadır. Aynı gün kargo, güvenli paketleme sistemi ve yüzde yüz iade sistemi sayesinde, Hp 35A CB435A muadil tonerleri güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.
Cihazının tam baskı vermesi ve performansını koruması için kesinlikle muadil tonerlerden vazgeçmeyiniz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim