Limitsiz Hosting

0
3250

İnternet sitesi açmak isteyen bireyler alan adı ve hosting alarak ilk aşamayı tamamlamaktadırlar. Ardından tema, tasarım ve içerikle siteler hazır hale gelmektedir. İlk başlarda kullanıcı sayısı az olduğu için site hızı, disk alanı ve trafikte bir sorun çıkmamaktadır. Ancak sitesini içerik ve sosyal medya paylaşımlarıyla büyüten site sahipleri bu süreçte hosting ile alakalı bazı sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Sınırlı hosting paketleri artık siteyi kaldırmamaktadır. Anlık olarak çok fazla giriş yapılan sitelerde ram sorunu ortaya çıkarken içeriklerdeki görsel ve temadan kaynaklı olarak bandwidth yani aylık trafik de dolmaktadır. Bu sebeple de ay başı gelene kadar siteniz kapalı kalmaktadır.

Çare ise limitsiz hosting paketleridir. Bu paketler sayesinde trafik vb. sorunlar sona ermektedir. Peki hangi hosting şirketi veya firmasından limitsiz hosting almalıyım? Bu sorunun yanıtımı sağlıklı bir şekilde vermek mümkün olmuyor. Türkiye’de yüzlerce hosting firması bulunuyor. Her müşteriyi memnun etmek mümkün değil. Kimi müşteri yıllarca kullandığı hosting firmasından memnun kalırken kimi müşteri de aynı firmadan şikayetçi olabilmektedir. Bu yüzden hostbul sitesi tam size göre. Bütçenize uygun fiyat aralıklarını seçerek karşınıza çıkan hosting firmalarının limitsiz paketlerini inceleyebilirsiniz.

Linux, windows ayrımı yapabilir; firmalarının güvenilirliğini sitedeki yorumlardan öğrenebilirsiniz. Memnun kalınan firmaları 5 yıldız üzerinden değerlendirmesini görebilir ve fiyat ve yorumlara göre firma kararınızı verebilirsiniz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim