Tanıtım

On binlerce Öğrencinin Doğru Tercihi

On binlerce Öğrencinin Doğru Tercihi

Work and Travel programı öğrencilik yıllarınızda yapabileceğiniz çok güzel bir deneyim ve kültürel değişim programıdır. Program uluslararası bir program olduğu için tercih edeceğiniz şirket alanında uzman ve deneyimli olmak zorundadır. Unutulmamalıdır ki yanlış bir şirket tercihi büyük umutlar ve hayaller ile başladığınız bu yolculuğu sizin için işin içinden çıkılamaz bir kâbusa dönüştürebilir. Bu yüzden araştırma yaparken çok dikkatli olmalı ve şirket bazında program maliyetinden daha ziyade şirketin tecrübesi, referansları dikkate alınmalıdır. Siz bu program ile birlikte bir ürün değil uzun bir sürece yayılan hizmet satın alıyorsunuz ve bütün detayları araştırmak sizin öncülüğünüz ve göreviniz olmalı.

Doğru Tercih: Armada Grandee

2000 yılından beri Work and Travel ve yurtdışı eğitim danışmanlığı konularında hizmet veren Armada Grandee Yurtdışı Eğitim on binlerce öğrencinin Amerika hayalini gerçeğe dönüştürdü.

Senin de Anlatacak Bir Amerika Hikâyen Olmalı!

Başarılı bir Work and Travel deneyimi için güvenilir ve profesyonel bir şirkete duyulan ihtiyacı gidermeyi hedefleyen Armada Grandee, Work and Travel programı ile kurulduğu 2000 senesinden itibaren on binlerce üniversite öğrencisini hedefine ulaştırmayı başarmıştır.

Neden Armada Grandee Yurtdışı Eğitim?

  • Size, başarılı bir Work and Travel için en uygun eyalet, şehir ve iş seçeneklerini belirliyor, tanıtımını yapıyor ve detaylı şekilde bilgilendiriyoruz.
  • Sizi Work and Travel programı ile alakalı eksiksiz ve şeffaf bir şekilde bilgilendiriyoruz.
  • Hızlı hareket ediyor, işlemlerinizi biran önce bitiriyor ve size zaman kazandırıyoruz.
  • Kayıt işlemleriniz için gereken yazışmaları yapıyor ve sizi sürekli bilgilendiriyoruz.
  • Vize başvurusu dikkat edilmesi gereken ve sürekli yapılan değişikler nedeniyle profesyonelce takip edilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreci başarıyla tamamlamanızı sağlıyoruz.
  • Sizi vize görüşmelerine hazırlıyor, vize görüşmenizin sorunsuz geçmesi konusunda yardımcı oluyoruz.
  • Varış noktasına uygun fiyatla uçak bileti almanızı sağlıyor ve yolculuğunuzu organize ediyor.
  • Amerika?da bulunduğunuz sürece Armada Grandee danışmanınız size destek vermeye devam ediyor.
  • Amerika dönüşü vergi iadelerinizi almak için size yardımcı oluyoruz.

Armada Grandee’nin Work and Travel programına bakış açısı ve program tanımı

Armada Grandee, Bu Yaz Senin de Anlatacak Bir Amerika Hikâyen Olmalı sloganı ile hareket etmekte, Work and Travel programını, imkânı olan her üniversite öğrencisinin bir kez de olsa yaşaması gereken bir bireysel gelişim imkanı olarak görmektedir. Armada Grandee için Work and Travel yalnızca bir tatil, eğlence ya da gezi programı değil, üniversite öğrencilerine ailelerinden bağımsız bir ortamda, kendi gayretleri ile ayakta kalmalarını sağlayan, daha önce yaşamadıkları birçok deneyimi yaşamalarını, çalışma hayatı ve kendileriyle yüzleşmelerini, bunu yaparken de unutulmaz bir Amerika macerası ve kültürel değişim programı yaşamalarını sağlayan eşsiz bir bireysel gelişim ve gençlik programıdır.  Bu programa sadece para kazanmak umudu ve amacıyla katılmak ise çok büyük bir yanlıştır.

Armada Grandee Öğrenci seçim politikası

Work and Travel katılımcılarının, bu programa neden katıldıklarını doğru olarak anlamaları çok önemlidir. Armada Grandee, öğrencilerin program beklentilerini en doğru biçimde şekillendirmekte, katılımcıların en yüksek verim elde etmelerini hedeflemektedir. Armada Grandee Yurtdışı Eğitim, Work and Travel programını bir bireysel gelişim ve tatil fırsatı olarak gören, Amerika’da üstesinden gelinmesi gereken önemli sorumlulukları ve uyması gereken kurallar olduğunu kabullenen, bu programdan kazancını nakit olarak değil, unutulmaz bir macera yaşama ve hayat deneyimi edinme fırsatı olarak gören adayları kabul etmektedir.

Kaynak : http://www.workandtravelturkiye.com/onbinlerce-ogrencinin-dogru-tercihi/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu