Ostim Teknik Üniversitesi Tanıtım Yazısı

2
6132

Ostim Teknik Üniversitesi Tanıtım Yazısı

Ostim Teknik Üniversitesi, “sanayinin üniversitesi” mottosuyla 2017 yılında Ankara’da kurulan bir vakıf üniversitesidir. İlk öğrencilerini 2019-2020 eğitim yılında alacak olan üniversitede 3 fakülte, 1 meslek yüksekokulu ve yabancı diller yüksekokulu bulunmaktadır.

Üniversite, Türkiye’nin en büyük sanayi bölgelerinden biri olan Ostim Sanayi Bölgesi içinde yer alacaktır. Ek bilgiye ulaştığımızda daha detaylı bir tanıtım yazısı hazırlayacağız. Başarılar.

Ostim Teknik Üniversitesi Özel mi?

Ostim Teknik Üniversitesi vakıf (özel) üniversite statüsündedir. Eğitim ücretlidir.

Ostim Teknik Üniversitesinde Hangi Bölümler Var?

Ostim Teknik Üniversitesi Tanıtım Videosu

YouTube video


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

2 YORUMLAR

  1. OTÜ ilk defa bu sene iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümüne öğrenci alacak bu yüzdendir ki kaç binle alım yapacağı tam olarak belirtilemez. Gösterilen ilgiye ve rağbete göre değişir. Örneğin geçen seneki lisans programlarına bakarak yeni açılmasına rağmen gerçekten şaşırtıcı derecede başarılı sıralamarla öğrenci almış. Zaten verdiği burs oranlarından kar amacı gütmediği belli oluyor bence ve özellikle de adını duyurmaya çalıştığı şu dönem kaliteli eğitim vereceği kesin. Bunun yanı sıra 1. sınıftan itibaren her hafta uygulamalı eğitim (staj) veriyormuş böylece işin mutfağından işi öğrenirken aynı zamanda bu rakiplerinizi baya geride bırakır çünkü öğrenciliğiniz süresince insanlarla olan bağlantınızı geliştirmeniz sonrasında sektöre hızlı ve emin adımlarla giriş yapmanız mümkün olacaktır. Düşünülebilir.

  2. 2020 yılı tercih döneminde iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü bulunacak mi sayfa da iç mimarlık ve çevre tasarım bölümü yazıyor açılırsa sa kaç binlerde alim yapmayı hedeflediniz bilgilendireceginiz için şimdiden teşekkürler ⚘

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim