Binance Rehberi

Paribu’dan Binance Hesabına Transfer Nasıl Yapılır?

Paribu'dan Binance globale en kolay para transferi nasıl yapılır yazımızda...

Paribu, kullanışlı mobil uygulaması ve etkileyici reklamlarıyla Türkiye’de popüler kripto coin borsası olmayı başarsa da bazı coinlerin çok hızlı yükselmeleri esnasında uygulamadaki sistem hataları sebebiyle saatlerce işlem yapılamaz duruma gelmektedir. Bu sebeple birçok kullanıcı Paribu’dan Binance hesabına coin aktarımı nasıl yapılır? sorusunun cevabını araştırmaktadır.

Binance hesabınız yoksa https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YZLO35M6 buradan üye olarak yapacağınız her al-sat işleminde %20 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

binance referans linki nedir

Sizler için sırayla Paribu’dan Binance’e komisyonsuz transferi nasıl yapacağınızı tarif edeceğim. Dileyen arkadaşlar videoyu takip ederek de aktarım işlemini kolayca yapabilir.

YouTube video

Paribu’dan Binance Hesabına Komisyonsuz Coin & Para Aktarımı

  1. Öncelikle Binance hesabınız yoksa buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance’e üyelik işlemlerini kolayca yapabilmeniz için binance nasıl üye olunur? başlıklı içeriğe tıklayabilirsiniz.
  2. Binance’e kayıt olduktan sonra sırayla cüzdan > yatırma kısmına gelip arama alanına USDT yazmanız gerekmektedir. Bu ekranda karşımıza çıkan ağ seç alanından mutlaka TRC20 ağını seçmemiz gerekmekte. Diğer ağların transfer ücreti yüksek ve TRC20 ağına göre daha yavaş.
  3. TRC20 ağını seçtikten sonra alt kısımda USDT Yatırma Adresi alanındaki adresi kopyala alanına tıklayın.
  4. Paribu uygulamasını açın ve sırayla cüzdan > USDT (tether) kısmına tıklayın. Karşımıza çıkan ekranda YATIR ve ÇEK butonları bulunmakta. ÇEK butonuna tıklayıp TRC-20 ağını seçiyoruz.
  5. Ağ seçimini yaptıktan sonra “Alıcı adres” kısmına Binance’te kopyalamış olduğumuz adresi yapıştırıyoruz. Alt kısımda yer alan çekilecek miktar (USDT) kısmına ise Binance’e göndermek istediğiniz miktarı yazın.
  6. Gördüğünüz gibi alt kısımda çekim bedeli 0 USDT yazmakta. Yani Paribu’dan Binance’e USDT gönderirken hiçbir transfer ücreti kesilmiyor.
  7. USDT ÇEK butonuna tıkladıktan sonra telefon ve e-postanıza gelen kodları girin. Bu işlemleri yaptıktan yaklaşık 5 dakika sonra Paribu üzerinden gönderdiğiniz USDT (tether) bir başka deyişle dolar($) Binance hesabınıza gelmiş olacaktır.
  8. Hem Paribu’dan hem de Binance’ten para aktarımına ilişkin e-posta gelmektedir.

Bu işlemler bittikten sonra USDT ile dilediğiniz kripto paraya yatırım yapabilirsiniz. Hepinize bol kazançlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu