Therrawood Zemin Kaplama

0
3257

Therrawood nedir?

Therrawood, Türkiye’de ahşap malzemeden üretilen zemin, cephe, çit & korkuluk yapmak için en ideal kaplama malzemesidir. Dayanıklı malzemeden yapıldığı için çürüme ve deformasyona uğramayan Therrawood, ahşap görünümüyle sade bir görüntü yansıtmaktadır. Üretim aşamalarının tamamında doğal orman ürünlerinin kullanıldığı bu malzeme kullanılmaya başladıktan sonra rutubet gibi iklim koşullarıyla bozulmaya uğramamaktadır.

Therrawood’un avantajları nelerdir?

Tamamen doğa ürünlerinden üretildiği için Therrawood iklim koşullarına çok dayanıklıdır. Onyıllarca kuraklık ve çetin kış şartlarında dimdik ayakta duran ağaçlar, bu dayanıklılığını Therrawood’a aktarmıştır. Bu yüzden therrawood zemin kaplama malzemesi çürümez, sudan ve nemden etkilenmez. Tamamen sağlığa endeksli üretilen bu ürün antibakteriyeldir. Yüzeyinde özel bir kaplama olduğu için kıymıklanmaz ve korumak için ekstra bakım gerektirmez. Therrawood zemin kaplama malzemesinin montajı da çok kolaydır. Montajdan sonra da yüzeyindeki özel kaplama sayesinde darbelerden etkilenmez.

Yüksek kalitede ahşap parçacıklarından oluşan bu ürün teras, havuz ve yüzeyin sürekli ıslak olduğu mekanlar için en etkili çözümdür. Yüzeye kaplandığı zaman kaymaz bir yüzeye sahip olan mekanlarda kayarak düşme kazaları da bu şekilde önlenmiş olur.

www.kompozitdeck.com.tr internet sitesi zemin kaplama alanında öncüdür. Birçok inşaatın zemin işini başarıyla gerçekleştiren bu firma aynı zamanda ünlülerin ve işadamlarının da zemin kaplama işlerini yapmıştır.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim