Öğrenci Kulüpleri

28. İTÜ Sektör Günleri

28. İTÜ Sektör Günleri 4 Sektör 4 Lider konseptiyle online! Sağlık, Otomotiv, Savunma Sanayi ve Bilişim ve Teknoloji sektörlerinin lider firmalarıyla buluşma imkanını yakalamak için 19 Kasım 2020 Perşembe günü online olarak gerçekleşecek etkinliğe katılabilirsiniz. Tüm okul ve bölümlere açıktır. Kayıt olmak için ituemk.org adresini ziyaret etmeniz ve kayıt formunu doldurmanız yeterli.

28. İTÜ Sektör Günleri etkinliğimiz hangi sektörde çalışmak istediğine karar veremeyen ve çeşitli sektörlerde çalışmış deneyimli insanları tanımak isteyen öğrencilere kariyer planlarında onlara yol göstermeyi hedefliyor.

28. İTÜ Sektör Günleri etkinliğimiz bu sene “4 Sektör 4 Lider” konseptiyle gerçekleşecek. Sektörlerimiz Sağlık, Bilişim ve Teknoloji, Otomotiv ve Savunma. Katılımcılarımız bu 4 sektörün lider firmalarından gelen üst düzey yöneticilerin deneyimlerini ve konuşmalarını dinliyor böylece 4 farklı sektör hakkında bilgiler edinmiş oluyor. Her okuldan öğrenciye açık olan etkinlik bu sene online bir platformda 19 Kasım Perşembe günü gerçekleşecek.

Etkinlik ücretsiz ve sertifikalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu