Öğrenci Kulüpleri

Gazi Üniversitesi 16.Verimlilik Günleri

Verimlilik Günleri projesinin amacı öğrencilerin geleceğine ışık tutmak ve onların firmaları yakından tanımasını sağlamaktır. Böylelikle; öğrenciler kendilerini iş yaşamında bekleyen zorluklar hakkında bilgi sahibi olurken firmalar da kalifiye elemanları bünyesine katma fırsatı yakalamış olacaklardır.

GaziENT önceki senelerde olduğu gibi bu sene de organizasyonu planlarken hem genç mühendis adaylarına hem de başka bölümlerden çok sayıda öğrenciye hitap etmeye ve son yıllarda rekabetin artarak devam ettiği, bunun sonucunda gösterilen ilginin arttığı sektörlere yer vermeye çalışmıştır. Her bölümden öğrenciye ulaşarak onların iş dünyası hakkında daha fazla bilgilenmesinin sağlanacağı bir organizasyon düzenlemek topluluğun temel hedefidir.

16.Verimlilik Günleri 

Hedef Kitlesi: Projenin hedef kitlesi kendi kariyerine önem veren lisans, lisansüstü öğrenciler ve akademik personeldir.
Tarih: 10-11-12 Mart 2020
Yer: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Akademi Salonu

Organizasyonda yer alması istenen sektörler belirlenirken, son yılların ve geleceğin trendleri göz önünde bulundurularak yararlı olacağı düşünülen sektörlerin seçilmesine özen gösterilmiştir. Bu sektörler belirlendikten sonra amaç, GaziENT “iyi olanlar çalışır” mantığıyla yola çıkarak dev firmaları katılımcılarla buluşturmaktır.

Organizasyonda çeşitli eğitim seminerlerine, CV hazırlama, mülakat teknikleri üzerine eğitimlere, kişisel gelişim seminerlerine ve fuaye alanında dil kurslarına, bilgisayar kurslarına, yurt dışı  eğitim firmalarına, danışmanlık firmalarının stantları ve sponsorlara yer verilecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu