Sınavlar

Açık öğretim fakülteleri yardım, destek ve paylaşım platformu

AÖF – Açık öğretim fakülteleri yardım, destek ve paylaşım platformu olan www.aofdestek.net 2007 yılından bu yana açık öğretim fakültesi öğrencilerine her türlü doğru bilgi, belge ve dokümanı sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır. Ülkemizde sayısı milyonları aşan açık öğretim fakültesi öğrencilerinin hayatın koşuşturmacası içinde çok fazla takip edip bir araya getirmekte zorlanacağı birbirinden farklı ders notlarını, testleri, soruları, açık öğretim fakültesi hakkında bilinmeyenleri, yeni güncel ilanları, ders hakkındaki pratik bilgileri ve AÖF çıkmış sorular gibi geçmişe dönük tüm arşivleri aofdestek.net ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

Açık öğretim fakültesi denilince aklımıza her ne kadar sadece Eskişehir Anadolu üniversitesi gelse de bu konuda ciddi aşama kaydeden Erzurum Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesini görmezden gelemeyiz. Bu iki üniversitede de on binlerce öğrenci açık öğretim fakültesinin farklı bölümlerinden eğitimlerini sürdürmektedirler. AOFDESTEK.net tüm açık öğretim fakültelerinde gerçekleşen AÖF bölümleri hakkında detaylı bilgileri güncelleyerek sayfasında sunmaktadır. Sınav öncesi gerekli olan açık öğretim ders notları, AÖF ders özetleri ve açık öğretim ders özetleri kategorilendirilmiş şekilde öğrencilerin çok daha kolay ulaşabileceği bir temada hazırlanarak sunulmaktadır.

Sınavların yaklaştığı vize ve final dönemlerinde AÖF sınav tarihleri sayfasından tüm üniversitelerin ve üniversitelere ait bölümlerin sınav tarihlerinin gün gün ve saat saat görebilirsiniz. Aöfdestek.net sayfasından ede edeceğiniz dokümanlarla hazırlandığınız vize ve final sınavları sonrası sınav sonuçlarınızı AÖF sınav sonuçları sayfasından görebilir ve üniversite hayatınızda ki farklı bir heyecanı yaşayabilirsiniz. Ana sayfada yer alan AÖF kredili sistem, AÖF bilgileri, AÖF kayıt işlemleri, AÖF ve askerlik gibi hap bilgelerle daha aydınlık bir üniversite hayatına başlayabilir sürdürebilir ve çok daha başarılı bir mezuniyet süreci yaşayabilirsiniz.

AÖF sohbet forum sayfasında yeni konu başlıkları açabilir, sormak istediğiniz soruları diğer başlıklarda sorabilir veya açılmış yeni forum konularında takıldığınız bir noktanın en püf çözümlerini ve detaylarını bulabilirsiniz.

Aöfdestek.net her gün yüzbinlerce insanın ziyaret ettiği, konu başlıkları açtığı, yorumlar yazdığı, ihtiyacı olan tüm bilgileri dokümanları ve geçmiş yıllara dönük harika bir arşivi öğrencilere sunan enfes bir platform olup açık öğretim konusunda akla gelebilecek her türlü sorunun cevaplandığı bir bilgi ve sınav platformudur.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar bı sorum olacaktı benim 4. Siniftasinavlara göremediğimiz için sınıfta kaldım tekrar aldım dersleri ve 4. Sinifin dönem ortalaması 0.00 di bu sene tekrar aldığım dersler iyi gno hesaplamasında 0.00 da hesaba katılacak mı tekrardan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu

This will close in 6 seconds