Finansbank Enpara Nedir?

0
4126

Masrafsız bankacılık olarak yine Finansbank Enpara.com şeklinde hizmeti müşterilerine takdim ediyor. Bu güzel hizmet beraberinde eft ve havale ücretleri de her hangi bir şekilde komisyona maruz kalmıyorlar. Bunlara ek olarak hesap işletim ücreti de asla alınmayan bir kart çeşididir. Enpara.com sitesine bağlı olarak Finansbank Encard konusu hakkında yazı yazıyoruz.

Bir Sürü Avantaja Sahip

Enpara.com hesabını açtığınız takdir de bir çeşit banka hesabınız oluyor. Yine bütün işlemlerinizi de bahsi geçen bu hesap üstünden yapabilirsiniz. Encard yine Enpara.com hesabınızda olan nakit parayı da kullanabiliyor olmanız açısından sizlere verilmekte olan bir çeşit karttır. Bu kart ile de birçok çeşitli işlemleri yapabiliyorsunuz. Finansbank ATM’lerinden de komisyonsuz olarak nakit paranızı rahatlıkla çekebilmektesiniz. Bunlara ek olarak Enpara.com’un kampanyası beraberinde yine ayda bir defaya mahsus bir şekilde bütün banka ATM’lerinden rahatlıkla çekebileceğiniz nakit tutardan komisyon alınmamaktadır. İkinci defada yine bankaların uygulamakta olduğu bu komisyonları ödemeniz gerekiyor. Encard beraberinde internet üstünden alışveriş yapmanız da oldukça kolay. Alışveriş sonrasında da harcadığınız kadar tutar hesabınızdan düşer.

Encard beraberinde pos cihazlarından da çeşitli alışverişler yapmanız mümkündür. Bütün bankaların yine postlarından geçmektedir. Bununla beraber yine bütün işlemlerinizi de encard üstünden de gerçekleştirebilmektesiniz. Ayrıca Encard’ı da avantajlı yapmakta olan en büyük yan hesap işletim ücretinin bulunmuyor olmasıdır. Bilindiği üzere de günümüz çerçevesinde çeşitli bankalar hesap işletim ücretlerini kesiyorlar ve bu ücretlerde çoğu zaman yüksek meblağlarda olabilmektedir. Enpara.com üstünden açabileceğiniz hesabın sonrasında da sahip olabileceğiniz Encard beraberinde hesap işletim ücretleri alınmıyor sizden. Bununla beraber bankacılık fonksiyonlarınızı da yine yıllar boyunca ücretsiz bir biçimde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Encard Başvuruları Nasıl Yapılıyor?

Enpara.com beraberinde sahip olabileceğiniz yine Encard başvurularını internet üstünden rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Enpara.com resmi web sayfasında da başvurunuzu gerçekleştiriyorken yine verileri doldurarak formu da gönderiyor olmanız oldukça basit bir işlemdir ve yeterlidir. Kartınız basılınca hesabınız açılıyor. Sonrada Finansbank personeli yine adresinizi istiyor ve birkaç gün içerisinde yanınıza gelerek kartınızı size veriyor. Ayrıca bir ajanda ve oldukça güzel bir kalem de sizlere hediye ediyorlar.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim