2021 Perfüzyon Taban Puanları & Başarı Sıralamaları

3
5772
Perfüzyon Taban Puanları

2021 yılında TYT & AYT (YKS)’ye girecek öğrenciler için 2021 Perfüzyon taban puanları ve başarı sıralamaları tablodaki gibidir.

Tabloda yer alan veriler 2020 yılında üniversiteye yerleşen adayların puanlarıdır. Bilgiler 2021 yılında TYT veya YKS’ye girecek adaylar için güncel nitelik taşımaktadır. Unibilgi ailesi olarak emek veren tüm arkadaşlara başarılar diliyoruz.
2021 taban puanları ile ilgili sorularınızı sayfa altında yazabilirsiniz. 24 saat içinde cevaplanacaktır.

Not: Kontenjanı dolmayan programların puanları ve başarı sıralamaları kutucuğu boş bırakılmıştır. Baraj puanını geçen (ve varsa sıralama barajını geçen) her aday o bölüme yerleşebilirdi.

Perfüzyon Taban Puanları

Üniversite Bölüm Puan Türü Genel Kont. Taban Puan Sıralama
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) Perfüzyon (Burslu) SAY 9 358,35197 147827
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ (Vakıf Üniversitesi) Perfüzyon (Burslu) SAY 8 338,24328 177845
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) Perfüzyon (%50 İndirimli) SAY 51 233,51117 518369
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ (Vakıf Üniversitesi) Perfüzyon (%50 İndirimli) SAY 42 229,00346 544928

Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

3 YORUMLAR

  1. Herkese merhaba . İstanbul Bilgi Üniversitesi ‘nde perfüzyon okuyorum. Size bölümüm ve okulum hakkında bilgi vermek istiyorum. Perfüzyonist ; aldığı lisans eğitimi ile, kalp ve/veya büyük damarlarda yapılacak girişimlerde kalp-akciğer makinasını kullanarak beden dışı kan dolaşımını yöneten Kardiyovasküler cerrahinin kanatsız meleğidir :))) Halk arasında hatta sağlıkçılar arasında da pek bilinmeyen bir bölüm. Insanlara kalp – akciğer makinası kullanarak diyince sanıyorlar ki bir tuş var bizde ona basıyoruz Tabi ki hayır. Ne diye bunun için lisans egitimi zorunlu kılınsın ki o zaman ? (2011 yılında ) Şu an Bilgi ‘ de 2. Sınıf öğrencisiyim. Üniversitem bu egitimi hakkıyla veriyor gerek sunduğu imkanlarla gerek akademisyenleri ile . (Yalnız benim okulum bu bölümü kapattı yani artık perfüzyon bölümü yok her neyse bunun konumuzla alakası da yok ) İş imkanına gelince kpss puanları şimdilik düşük son yapılan atamada (30binlik alımda 20 perfüzyonist kontenjanı açıldı) 8 kontenjan boş kaldı . Yanlış değilsem taban puan 58 idi . Anlayacağınız üzere bu bölümde iş var işi yapacak insan yok. Bu bağlamda da avantajlıyız . Tabi tek kriteriniz iş imkanı değildir eminim. Ameliyathanede çalışmak kan ile bu kadar yakın olmak ve şaire nedenler bana vız gelir diyorsanız tavsiye ederim. Bu arada maaşa gelince öğrendiğim kadarıyla devlete atanan güzel para kazanıyor 5-7 bin tabi özelde iseniz 3.5 – 4 . Sinava hazırlanan herkese başarılar dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim