Özel Yurtlar

Aydın erkek öğrenci yurtlarının en iyisi

Aydın’da Ev Konforunda Erkek Öğrenci Yurdu

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

Öğrenim için Aydın ilini tercih eden erkek öğrencilere dev hizmet. Atatürkçü, modern, küresel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmak amacıyla kurulan Akademi aydın erkek yurdu, Aydın ilinde yüksek standartlarda hizmet veren özel bir yurttur. Model yurt olarak tasarlanan Akademi erkek öğrenci yurdu, sağlık, güven ve huzur ortamını tesis edebilmek vizyonuyla kurulmuştur. Aydın erkek yurtları arasında en gözde ve güven veren özel yurt olan Akademi yurdu, erkek öğrencilere ev konforunu yaşatmak için her türlü imkanı sunmaktadır. Açık büfe olarak servis edilen sabah kahvaltısının yanı sıra dört çeşit akşam yemeği seçeneği ile öğrenciler için leziz ev yemekleri sunulmaktadır.

Akademi Erkek Öğrenci Yurdunun Sunduğu Hizmetler

Hizmet kalitesi nedeniyle Aydın erkek öğrenci yurtları arasında öne çıkan Akademi Yurdunda 2, 3 ve 4 kişilik odalar vardır. Her odanın içerisinde otel tipi banyo ve wc bulunmaktadır. 5 katlı yurdumuzda hem ranzalı hem de bazalı olarak dizayn edilen odalar vardır.  7/24 sürekli olarak güvenlik görevlisi bulunan ve kamera kaydı yapılan erkek yurdumuzda her gece 12.00’de öğrencilerin yoklaması yapılır. Yurtta olmayan öğrenciler hakkında velilere bilgi verilmektedir.
Ayrıca herhangi bir acil sağlık problemi olması durumunda öğrencileri hastaneye götürecek nöbetçi araç hazır bulundurulmaktadır.

Adnan Menderes Üniversitesi’nin ana kampüsüne 8 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan erkek yurdumuza, dersi geç saatlerde biten 2. öğretim öğrencileri de rahatlıkla ulaşabilmektedir. Akşam yemekleri örgün öğretim ve 2. öğretim öğrencilerinin ders bitimi saatlerine göre servis edilmektedir.

Makul fiyatlarla çamaşır yıkama hizmeti sunan yurdumuzun ayrıca geniş ve yeşil bir bahçesi de bulunmaktadır.

Isıtma sistemimiz merkezi olup, 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti vardır. Öğrencilerin ödevlerini rahatlıkla yapabilmeleri amacıyla her blokta 2 tane bilgisayar destekli etüt salonu ve kablosuz internet hizmeti vardır. Yeni nesil modemlerle internet hız sorunları minimuma indirilmiştir.

Banyo – wc, oda ve katların temizliği düzenli olarak sağlanmaktadır. Öğrencilerin ders dışında serbest zaman geçirerek, sosyalleşebilecekleri bir dinlenme salonu ve TV bulunmaktadır.
İletişim Bilgileri: Zafer Mahallesi, 135. Sokak, No:1, Efeler / Aydın
Telefon: 02562131100

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu

Bu kapanacak 7 saniye