Özel Yurtlar

Aydın’da özel erkek öğrenci yurtları

Aydın Yurt Seçenekleri

Okul döneminin başlaması ile beraber öğrencilerde yurt arayışı da başlamıştır. Devlet yurtlarına yerleşemeyenler ya da devlet yurdundaki imkanlardan daha fazlasını isteyenler için Aydın’da hizmet veren Akademi Apart erkek öğrenciler için rahatlık, modernlik ve uyumun adres olmaktadır. Aydın erkek yurdu seçenekleri arasında sunmuş olduğu imkanlar ve uygun fiyatları ile Aydın Akademi apart oldukça öne çıkmaktadır. Yüksek öğrenci kapasitesi ile her yıl birçok öğrenciye kapılarını açan apart bu yıl da mezun olan öğrencilerden kalan kontenjanı doldurmak için yeni başvuruları almaya başlamıştır. Apartın web sitesinde yurda ve odalara ait fotoğraflar ve sunulan hizmetlerden genel olarak bahsedilmektedir. Bunun yanı sıra Aydın’a okul kaydı için geldiğinizde ya da okullar açılmadan önce yurt aramak için geldiğinizde mutlaka Akademi Apart’ı ziyaret etmeli ve sunulan bu imkanlara kendiniz de şahit olmalısınız.

Ev Sıcaklığı Temin Ediyor

Öğrencilere ev sıcaklığı veren bu yurt kullanışlı ranza ve mobilyalarla dizayn edilmiştir. Odalarda hem ders çalışmak için hem de arkadaşlarla sohbet edip keyifli zaman geçirmek için yeterli alan bulunmaktadır. Aydın akademi apartta öğrenciler kalacakları odaları seçebilirler. Tek kişilik odalar, iki kişilik odalar ve dört kişilik odalar öğrencilerin seçebileceği oda seçenekleridir. Tüm öğrenciler oda farkı olmaksızın sıcak su imkanından, kalorifer ve kablosuz internet özelliğinden faydalanabilmektedir. Öğrenciler bu imkanların tamamından yurt ücretine dahil bir şekilde yaralanabilmektedir. Tüm ailelerin ve öğrencilerin güvenerek tercih edebilecekleri Aydın akademi apart sürekli olarak yaptığı değişim ve yenilikler ile her yıl hizmet kalitesini biraz daha arttırmaktadır. Aydın erkek öğrenci yurtları arasında tercih edilebilir bir yurt olmak için ve kalan öğrenciler memnun etmek için yurtta birçok sosyal aktivite de yapılmaktadır.

İletişime Geçebilirsiniz

Yurt öğrencileri için sürekli ulaşılabilecek sabit bir telefon hattı bulunan Akademi apartta dilerse aileler da soru sormak ve yurdun şartlarını öğrenmek için iletiş kurabilirler. Aydın erkek öğrenci yurdu olarak internet aramasında da karşınıza çıkan Aydın akademi apart öğrencilerin de ailelerinde gönül rahatlığı ile evet diyebileceği konforlu ve modern imkanlara sahip olan bir özel erkek öğrenci yurdudur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu