Öğrenci Kulüpleri

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu 14.Kariyer Günleri Başlıyor!

Gazi Endüstri Topluluğu 24.yılında 14.kez Gazi Üniversitesinin en büyük kariyer etkinliği olan Kariyer Günleri’ni 10-11 Aralık 2019’da “Geçmişin İzinde, Geleceğin Peşinde” mottosuyla gerçekleştirecek.
Anadolu Sigorta, TUSAŞ, Kariyer.net, Pladis, Şişecam ve ING gibi büyük firmaların yanında Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ve Micheal Celodin, Louis Stotesbery ‘nde bizlerle olacağı etkinlikte katılımcıların hem iş hem de sosyal hayatlarında ufuklarını genişletmeleri hedefleniyor.

Organizasyon Detayları

14.Kariyer Günleri
Hedef Kitlesi: Projenin hedef kitlesi kendi kariyerine önem veren lisans, lisansüstü öğrenciler ve akademik personeldir.
Tarih:10-11 Aralık 2019
Yer: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Akademi Salonu
GaziENT önceki senelerde olduğu gibi bu sene de organizasyonu planlarken hem genç mühendis adaylarına hem de başka bölümlerden çok sayıda öğrenciye hitap etmeye ve son yıllarda rekabetin artarak devam ettiği, bunun sonucunda gösterilen ilginin arttığı sektörlere yer vermeye çalışmıştır. Her bölümden öğrenciye ulaşarak onların iş dünyası hakkında daha fazla bilgilenmesinin sağlanacağı bir organizasyon düzenlemek topluluğun temel hedefidir.
Organizasyonda yer alması istenen sektörler belirlenirken, son yılların ve geleceğin trendleri göz önünde bulundurularak yararlı olacağı düşünülen sektörlerin seçilmesine özen gösterilmiştir. Bu sektörler belirlendikten sonra amaç, GaziENT “iyi olanlar çalışır” mantığıyla yola çıkarak dev firmaları katılımcılarla buluşturmaktır.
Organizasyonda çeşitli eğitim seminerlerine, CV hazırlama, mülakat teknikleri üzerine eğitimlere, kişisel gelişim seminerlerine ve fuaye alanında dil kurslarına, bilgisayar kurslarına, yurt dışı  eğitim firmalarına, danışmanlık firmalarının stantlarına ve sponsorlara yer verilecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu