Öğrenci Kulüpleri

Markafest Rüzgarı Selçuk Üniversitesinde!

Markafest Rüzgarı Selçuk Üniversitesinde!

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü tarafından bu yıl 2.si düzenlenen “Marka Festivali: Kampüste İlham Veren Öyküler”  29-30 Nisan’da Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

PROFESYONELLER ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYOR!

Üniversite gençliğini, özel sektör ile buluşturmanın hem üniversite gençliği hem de sektörün geleceği açısından hayati bir role sahip olduğu düşüncesinden hareketle planlanan Markafest, birçok markanın üst düzey yöneticilerini gençlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin değerli fakültelerinden biri olan Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nden Doç Dr Aşina Gülerarslan Özdengül’ün proje yöneticiliğini yaptığı ekinlik, markalaşma ile ilgili herkesin katılımına açık olacak.

ETKİNLİĞİN SAHİBİ ÖĞRENCİLER

Etkinliğin dikkat çeken bir diğer yanı ise her aşamada bizzat Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü öğrencilerinin görev alması. Bu sayede pazarlama iletişimi alanında istihdam hedefi bulunan gençlerin kariyer planlarına, bilgi birikimlerine ve vizyonlarının gelişimine pozitif katkı sağlarken, ev sahibi şehir Konya için de markalaşma sürecine fayda sağlayacak bir fırsat olarak görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu